Постійний моніторинг ситуації на житлових, або комерційних об’єктах дозволяє посилити заходи безпеки для захисту матеріальних цінностей і життя. Установка систем відеоспостереження надає можливість контролювати обстановку, забезпечуючи отримання інформації в реальному часі. Сучасне обладнання відрізняється технологічністю і надійністю.

Якісні характеристики і переваги

Прилади здатні функціонувати безперебійно. Записи зберігаються на електронних носіях. Завдяки оснащенню є ймовірність знизити  кількість правопорушень, і захистити майно від неправомірних посягань. Охоронні схеми встановлюються на об’єктах різного призначення: складських приміщеннях, стоянках, в магазинах, закладах громадського харчування і вдома.

Перевагою монтажу відеоспостереження для офісу виступає:

 • запобігання крадіжки, або псування матеріальних цінностей;
 • контроль за якістю роботи співробітників;
 • вирішення спірних ситуацій з клієнтами;
 • поліпшення трудової дисципліни;
 • ведення обліку відвідувачів.

Наявність камер часто виступає одним з чинників здатних зупинити зловмисників від незаконного проникнення на приватну територію. Якісна техніка відеостеження забезпечує запис з високою роздільною здатністю. Розпізнавання обличь на записі,осіб  які вчинили злочин, значно прискорить їх пошуки і повернення майна.

Розрізняють два основних види охоронного обладнання з функцією спостереження:

 • аналогові: монтаж систем доцільно використовувати на об’єктах з невеликою кількістю приміщень, приватних домоволодіннях; технічний формат таких приладів вважається застарілим.
 • цифрові: відповідають високим показникам надійності, відрізняються якістю зображення, наявністю функції нічного режиму, безперервним режимом роботи.

Правильне застосування камер спостереження дозволяє досягти максимального покриття периметра.

Комплекс послуг

Висока точність розширення є необхідним заходом безпеки в установах особливого призначення. Вибір обладнання залежить від індивідуальних вимог і побажань клієнта. Можливе надання додаткових послуг у вигляді модернізації проектів, зміна програмних налаштувань.

Установка відеоспостереження під ключ дозволяє отримати повний комплекс послуг:

 1. Виїзд на об’єкт, вивчення специфіки конструкції.
 2. Аналіз вимог.
 3. Складання попереднього плану.
 4. Узгодження схеми з замовником.
 5. Проектування, складання кошторису.
 6. Затвердження документації із спеціальними інстанціями нагляду.
 7. Підписання договору.
 8. Монтажні роботи, настройка ПО.
 9. Технічні випробування з моделюванням ситуацій.
 10. Гарантійне обслуговування і технічна підтримка мережі.

Проекти нами складаються індивідуально, враховуючи особливості планування, габарити контрольованої площі, найбільш важливі зони для спостереження. Кваліфіковані фахівці виконують роботи будь-якої складності, застосовуючи новітні розробки в області оснащення систем безпеки.
Ціна установки відеоспостереження залежить від виду охоронного комплексу, кількості камер, способу фіксації даних та специфіки схеми монтажу. Професійний монтаж дозволяє створювати технологічні мережі, інтегруючи прилади різних систем в єдиний проект. Гарантійне обслуговування і профілактика допоможуть уникнути виходу обладнання з ладу, забезпечивши надійне і безперебійне функціонування.