Затребуваність практичних і функціональних систем безпеки призвела до стрімкого розвитку технологій в області відеоспостереження. Сучасні розробки забезпечують надійний захист житлових та промислових об’єктів від несанкціонованого вторгнення. Системи відеоспостереження займають лідируючі позиції серед передових рішень, завдяки раціональності і перевагам оснащення.

Якісні характеристики

Комплекс обладнання складається з різних засобів контролю (камери, монітори, пристрої запису) і додаткового устаткування. Головною перевагою системи виступає можливість запису правопорушення. Технологічне оснащення дозволяє віддалено вести спостереження за периметром, якістю роботи співробітників тощо.

Переваги охоронного відеоспостереження:

  1. Попередження правопорушень.
  2. Запис і доказ акту злочинної діяльності.
  3. Контроль і моніторинг за ситуацією на об’єкті в реальному часі.
  4. Безпека.

Фіксація фактів порушення відбувається на електронний носій (карту пам’яті). Спеціальне програмне забезпечення дозволяє встановити реакцію обладнання на певні події. Сучасні прилади здатні передавати відеоряд зі звуком.

На монітор виводиться одинична картинка, або мультиекранне зображення, розбите на сектори. Налаштування передбачають вибір кута з максимальним оглядом. В результаті забезпечується економія обсягу займаної пам’яті, і збільшується тривалість зйомки.

Різновиди систем

Комплексний підхід по установці оснащення включає проектування, підбір оптимальних пристроїв спостереження і запису, вибір ПО і забезпечення безперебійного джерела живлення. Існує кілька варіантів оснащення, вибір яких залежить від площі і специфіки об’єкта.

Комплекти відеоспостереження поділяються на три основних види:

  • цифрові;
  • аналогові;
  • гібридні.

Цифрові пристрої відрізняються надійністю і якістю. Компактні розміри і функція бездротової передачі сигналу забезпечують зручність експлуатації. Широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальні комплекси для вуличного (зовнішнього) і внутрішнього спостереження.

Якість зображення зберігається навіть при поганому освітленні, завдяки інфрачервоному підсвічуванні для функціонування в нічний час. Устаткування для зовнішнього типу установки відрізняються високим рівнем  оснащеності для захисту від зовнішніх впливів.

Незалежно від виду, складності та модифікації відеоспостереження для будинку, або промислових об’єктів, важливо довірити монтаж кваліфікованим фахівцям. Тільки за умови якості і безперебійності функціонування системи можна досягти високого рівня безпеки.

Візитною карткою БК Житлокомбудсервіс виступає багаторічний досвід і бездоганна репутація. Компанія надає послуги з вибору комплектації, встановлення та сервісного обслуговування систем безпеки.