Великі виробничі площі повинні відповідати нормам і стандартам безпеки. Сучасні вентиляційні системи здатні забезпечити комфорт перебування на території виробництва та повноцінні/комфортні умови праці. Потужні технологічні версії пристороїв для вентиляції і кондиціонування запобігають ймовірності інтоксикації шкідливими газами і речовинами.

Варіації і якісні характеристики

Циркуляція повітря в системі необхідна для подачі свіжого повітря і усунення зайвої вологи, шкідливих часток, запахів, забрудненої суспензії. Спеціалізоване обладнання дозволяє оптимізувати роботу співробітників в виробничих приміщеннях, забезпечити правильні умови зберігання готової продукції, матеріалів, сировини на складах.

Промислова вентиляція і кондиціювання повинні відповідати підвищеним вимогам, з огляду на інтенсивність режимів безперервного функціонування.

Розрізняють декілька основних способів повітрообміну:

  1. Припливно-витяжні системи. Виведення шкідливих часток і суспензій витяжним устаткуванням з одночасним припливом чистого повітря. Додаткове оснащення дозволяє регулювати необхідний рівень вологості, температурні показники.
  2. Використання режиму кондиціонування. Потужні установки створюють комфортний мікроклімат  відповідно до заданих параметрів.
  3. Установка очищення повітря. Принцип фільтрації полягає в рециркуляції через спеціальні системні фільтри. Таким чином досягається економічність енергоресурсів.

Вибір відповідного комплексу залежить від індивідуальних показників і особливостей споруди. Існує місцевий (канальний), модульний і централізований (загально-обмінний) тип проектування. Варіативність схем дозволяє здійснювати контроль надходження повітряних потоків в певні зони, або приміщення в цілому.

Важливо забезпечити відповідність схеми оптимальному рівню надійності, пожежної безпеки, екологічності . Також при цьому враховуються фактори зносу несучої конструкції будівлі і ймовірність людського впливу.

Головні принципи проектування

Автоматизація процесів циркуляції робить доступною функцію клімат-контролю під час експлуатації споруди. Вимоги визначаються індивідуально, також враховуються можливості інженерних мереж об’єкта. Монтаж вентиляції та кондиціонування виконується виключно кваліфікованими співробітниками компанії в суворій відповідності до встановлених правил і вимог нормативної документації.

На етапі проектування визначаються основні складові елементи інженерної системи:
  • повітрообмін, температурні показники, рівень вологості (вентилятор, повітроводи);
  • ступінь забрудненості повітря, наявність суспензій (фільтри, регулятори процесів);
  • необхідність шумоізоляції;
  • іонізація;
  • оснащення можливістю автоматичного регулювання та керування.

Наші фахівці, створюючи унікальні проекти, враховують інтенсивність сили вібрацій, модульність, звукоізоляційні властивості, якість і необхідність додаткового оснащення. Виконуються монтажні роботи будь-якої складності. Після підготовчого етапу виконується складання та встановлення нагнітачів, повітро-розподільних пристроїв. Важливим етапом виступають пусконалагоджувальні роботи, тестування для введення комплексу в експлуатацію.

Вартість системи вентиляції залежить від виду промислового виробництва, складності проектування, особливостей планування. Індивідуальний підхід, бездоганна якість обладнання – виступлять гарантією довгої і безперебійної роботи технологічної мережі.