Пульт пожежного спостереження забезпечує контроль над ситуацією на об’єкті в цілодобовому режимі. Сигнал дозволяє оперативно реагувати у разі виникнення екстреного положення.

Функціональність системи

Сучасне обладнання встановлюється в приватних домоволодіннях, торгових і промислових спорудах для передачі інформації на пункт спостереження компанії і диспетчерський центр ГСЧС.

Пожежний моніторинг включає:

  • підключення комплексу до централізованої лінії контролю;
  • прийом повідомлень про спалах, або неполадки;
  • своєчасне реагування на спрацювання;
  • інформування про несправності, або загоряння;
  • регулярне технічне обслуговування системи.

Кваліфіковані фахівці надають послуги на об’єктах будь-якої складності, гарантуючи високу якість і надійність функціонування протипожежної сигналізації. Комерційні споруди повинні бути обладнані згідно з вимогами ДБН.

Система прийому включає два основних елементи ППКП (пожежний прилад) і вбудований, або виносний модуль зв’язку. Пульт обробки інформації функціонує на базі сертифікованого програмного забезпечення. Передача сигналу тривоги може здійснюватися по каналах GSM, або мобільного GPRS зв’язку, по міських телефонних лініях.

Бездоганна якість обслуговування

Тривожне повідомлення, що надходить фіксується і обробляється оператором. Детальне опитування стану проводиться щогодини, дозволяючи оперативно усунути загрозу, або несправність.

Комплекс невідкладних заходів включає:

  1. Дублювання і передачу інформації в диспетчерську службу МНС.
  2. Оповіщення замовника і відповідальної особи на об’єкті.
  3. Виїзд оперативної групи для детального з’ясування обставин і визначення причини надходження тривожного повідомлення.
  4. У разі виникнення збоїв вживаються заходи щодо усунення несправностей в роботі протипожежної автоматики.

Вартість підключення на пульт залежить від особливостей об’єкта (типу, рівня пожежної небезпеки, планування, площі) і складності комплексу. В обов’язковому порядку складаються докладні карти і опис будови, вид і список устаткування, місцерозташування і кількість шлейфів. Диспетчерська служба володіє вичерпною інформацією щодо технічних аспектів протипожежного обладнання та керується нормативними інструкціями в разі виникнення позаштатних ситуацій.