Своєчасне і оперативне виявлення вогнища загоряння є запорукою забезпечення безпеки здоров’ю людини і збереження майна. Щоб не сталося трагічних наслідків, а вогняна стихія не торкнулася вашого життя – необхідна установка пожежної сигналізації . До монтажу сигналізації допускаються посадові особи, що несуть відповідальність за збереження майна і власники нерухомості.

Багатьом може здатися, що складання проекту монтажу сигналізації процес не такий вже і складний, але це зовсім не так, оскільки це технічно складна і відповідальна задача. З цієї причини довірити втілення в життя цієї життєво важливої ​​задачі слід відповідальним і досвідченим підрядникам, обізнаним у всіх нюансах монтажу.

Які знання необхідні для монтажу сигналізації

Будь-які технічні системи складаються з безліччі елементів, працюючих в «зв’язці» , те ж саме відноситься і до системи пожежної сигналізації . Найважливішою ланкою в системі є датчики, які немов нейрони мозку людини реагують на найменшу присутність в приміщенні диму або вогню. Ці сигнали передаються на вузол, призначений для подальшого оповіщення.

Датчики можуть бути різнотипними (тут все залежить від того на які функції він «заточені»/направлені):

Серцем датчика диму є детектор диму, що реагує на наявність в приміщенні об’єкта задимлення.

Датчикам тепла властива реакція на підвищення температурного режиму, характерного в момент загоряння.

Датчики полум’я налаштовані на відповідну реакцію в разі виникнення відкритих джерел вогню.

Канали, що передають сигнали датчиків можуть бути: провідні і бездротові.

Основні вимоги до датчиків:

– бути довговічними;

– мати гарантію реакції в разі виникнення пожежі або диму;

– визначати випадкове або помилкове спрацьовування.

В окремих випадках підбір датчиків здійснюється на підставі дизайну інтер’єру, не завдаючи шкоди функціональним і якісним показникам. Вибираючи ту чи іншу модель датчика пожежної сигналізації дизайнер, як правило, погоджує з підрядником вартість установки пожежної сигналізації і терміни виконання робіт.

Справність проводів в системі оповіщення є найголовнішим фактором, оскільки від цього залежить своєчасне надходження сигналу від датчика на пульт системи. Зрозуміло, що цей фактор є актуальним для сигналізації, яка оснащена провідними датчиками. Тут до проводів основна вимога – це їх низький,такий, що практично зводиться до нуля опір, і завдяки цим показником сигнал про пожежу буде переданий без втрат, а властивість малої горючості не дає можливості проводам згоріти і оплавитися при підвищених температурах.

Монтаж системи пожежної сигналізації

Основна вимога монтажу – це віддаленість від силового кабелю і електропроводів, так як електромагнітні перешкоди, що йдуть від кабелю або проводу, можуть давати збої в датчиках наведення, а це загрожує тим, що станеться помилкове спрацьовування і викличе нестабільність функціонування всієї системи.

На початковому етапі підготовки і узгодження проекту монтажу необхідно з замовником уточнити тип обладнання, точки розміщення датчиків і шляхопровід системи, а також відповідально підійти до вибору контрольно-приймального пристрою. Завдяки цьому ваша система стане надійною і працюватиме на захист життя і майна від пожежі.

Зупинившись на виборі фірми-підрядника, не зайвим буде поцікавитися, чи є у виконавця відповідний допуск і авторизація.  Таким чином, ви забезпечите собі безпеку вашого офісу, житла і збереження майна.

 Звертайтеся до нас!

Залишити заявку за тел .: (099) 128-79-51

Замовити установку пожежної сигналізації