Проектування пожежної сигналізації є важливим етапом установки комплексного захисту від загоряння. Складні системи вимагають проведення попередніх розрахунків і планування, з огляду на головні аспекти та технічні особливості обладнання. Головною метою розробки є досягнення оперативного оповіщення та реагування в разі виникнення ознак загрози настання пожежі.

Характеристики

Довірити надійність монтажу і якість подальшого функціонування комплексу слід професійній компанії. Звернувшись до кваліфікованих фахівців можна замовити проект пожежної сигналізації будь-якої складності. Планування містить дані кількості, місця розташування приладів, схему траєкторії укладання шлейфу.

Процес розробки виключно індивідуальний, заснований на суб’єктивних показниках об’єкта:

  • особливості планування;
  • загальна площа;
  • рівень складності системи.

Особлива увага приділяється небезпечним зонам, найбільш схильним до ризику загоряння. Крім того, всі проекти виконуються відповідно до встановлених вимог і правил ПУЕ, ДСТУ.

Важливі аспекти

Стрімкий розвиток сучасних технологій дозволяє періодично модернізувати оснащення. Можливість удосконалення комплексу рекомендується продумати заздалегідь. Також важливо враховувати ремонтоздатність оснащення, передбачаючи доступ до основних конструкцій і механізмів для корекції.

Етапи проектування пожежної сигналізації, виконані фахівцями, гарантовано забезпечать тривале і безперебійне функціонування.

Складання проекту охоплює широкий спектр робіт:

  1. Збір інформації, побажань клієнта для формування технічного завдання.
  2. Вивчення об’єкта, характеристик і нюансів конструкції.
  3. Виконання попереднього проекту. Узгодження деталей схеми з замовником.
  4. Виробляються розрахунки фінансових витрат, складається кошторис.
  5. Затвердження документації у відповідних інстанціях контролю.
  6. Підписання договору.

На завершальному етапі проводиться монтаж обладнання та пусконалагоджувальні роботи. Обсяг перерахованих робіт залежить від рівня складності оснащення, конструктивних особливостей будови. Фахівці компанії нададуть консультативну допомогу з питань правильної експлуатації комплексу.

Вартість проектування пожежної сигналізації залежить від складності комплексу і габаритів об’єкта. Ціна послуги розраховується за квадратний метр і зростає зі збільшенням площі. Даний факт обумовлений необхідністю встановлення більшої кількості датчиків, укладання з’єднань сповіщення в великих приміщеннях.

Важливо враховувати категорію споруд. Наявність вибухонебезпечних речовин, обладнання з підвищеним рівнем загорання збільшує вартість робіт, вимагаючи складання більш складних схем і проектів. Кваліфіковане надання послуг нашою компанією забезпечить впевненість у безпеці людей, під час перебування на об’єктах під контролем систем, обладнаних якісними приладами оповіщення.

Залишити заявку за тел .: (099) 128-79-51

Замовити проектування пожежної сигналізації