Сучасна пожежна сигналізація є втіленням інноваційних технологій і відповідає високим стандартам якості. Вжиті заходи безпеки дозволять своєчасно погасити вогнище загоряння в житлових і промислових приміщеннях. Надійний захист від вогню збереже людські життя і захистить від втрати майна.

Переважні характеристики

Установка пожежної сигналізації  передбачає монтаж комплексу технічних засобів, призначених для оперативного оповіщення та формування автоматичного реагування. Пристрої можуть функціонувати в автономному режимі, або виводити сигнали на пункти моніторингу.

Перевагами застосування протипожежних конструкцій виступають:

  • забезпечення безпеки;
  • безперервний моніторинг;
  • миттєве оповіщення;
  • запобігання масштабних пожеж.

Монтаж обладнання виконується поетапно, відповідно до загальноприйнятих норм і правил протипожежного захисту. Спочатку складається проект, за яким здійснюється розмітка області установки елементів. Далі виконується прокладка ліній і установка оснащення.

На завершальному етапі фахівці компанії проводять пуско-налагоджувальні роботи, що включають індивідуальні та комплексні випробування. Якісна установка забезпечить цілодобовий моніторинг, дозволяючи оперативно реагувати на тривожні сповіщення.

Види протипожежних комплексів

Існує кілька основних видів систем передачі інформації:

    • порогова (традиційна АУПС);

адресно-опитувальна;

адресно-аналогова.

Порогова ПС має найбільш просту схему інформування. Принцип роботи передбачає оцінювання стану норми, або пожежі. Досить важко визначити область загоряння, через підключення декількох датчиків до однієї лінії.

Вдосконаленою версією ПС виступає більш інформативна адресно-опитувальна система. З певною періодичністю проводиться автоматична перевірка датчиків.

Адресно-аналоговий комплекс ПС відрізняється високим рівнем технологічності, роблячи можливими комбінації різних типів датчиків в одній схемі. Здійснює наступні дії : обробка інформації, дозволяє виробляти ряд складних функцій, зіставляти отримані дані для визначення локації вогнища.

Основні елементи захисту

Обладнання пожежної сигналізації включає різні варіанти установок, що складаються з цілого комплексу технічних засобів. Складність системи підбирається індивідуально і залежить від площі, особливостей планування, виду приміщень.

Елементами захисної схеми виступають:

  1. Джерела живлення. Автономний блок енергопостачання дозволяє створити незалежний центр, що функціонує максимально надійно і коректно.
  2. Датчики. Головна функція сповіщувачів полягає у визначенні фактів пожежі. Залежно від чутливості до ознак загоряння, розрізняють сповіщувачі полум’я, димове і теплове протипожежне обладнання, комбіновані варіанти.
  3. Канали зв’язку. Застосовуються провідні і бездротові способи передачі сигналу.

Ціна пожежної сигналізації залежить від складності конфігурації і модифікації устаткування. Якісно виконана система враховує головні особливості об’єкта для створення високого рівня захисту та оперативного реагування. Проект виконується відповідно вимог безпеки та коригується за бажанням замовника.

Оптимальний варіант сучасних конструкцій для житлових, або промислових об’єктів, гарантовано забезпечить надійний захист від поширення пожежі, своєчасно виконавши функцію інформаційного оповіщення.

Залишити заявку за тел .: (099) 128-79-51