Якісна установка охоронної сигналізації забезпечить надійний захист від несанкціонованого проникнення, збереження матеріальних цінностей. Сучасне обладнання надає величезний вибір різних систем, враховуючи вид об’єкта і індивідуальні переваги.

Правильне підключення вимагає кваліфікованої підготовки і знань для налагодженого функціонування без збоїв. Монтаж системи охоронної сигналізації повинен бути виконаний відповідно до загальноприйнятих норм і технологій.

Види і особливості оснащення

Застосування обладнання доцільно не тільки для промислових об’єктів, а й для захисту приватної власності (заміських будинків, квартир). Важливо підібрати оптимальний варіант проекту, заснований на особливостях планування і площі будівлі.

Існує кілька основних видів охоронних комплексів:

  1. Акустичні;
  2. Об’ємні;
  3. Магнітно-контактні.

Акустичні датчики являють собою мікрофони, що реагують на специфічний звук розбитого скла. Прилади об’ємного типу спрацьовують на рух в просторі, здатні відправляти сигнал для включення камер. Магнітно-контактні датчики встановлюються в області віконних і дверних отворів. За бажанням клієнтів додатково можуть бути встановлені камери всередині, або зовні будівель.

Передача сигналу може відбуватися по кабелю, або бездротовим (GSM) способом. Провідні варіанти вимагають виконати трудомістке укладання кабелю з подальшим маскуванням і захистом. Бездротова GSM передача даних багато в чому залежить від стабільності і стійкості сигналу мережі.

Інформація в режимі онлайн може надходити на комп’ютер, або у вигляді повідомлень на телефон. Можливо також підключення системи до централізованого пункту охорони для швидкого реагування при зломі. Кожен проект індивідуальний і має свої переваги.

Комплексний підхід

Замовлення послуги установки охоронного обладнання та сигналізації в спеціалізованій компанії має масу переваг: індивідуальний підхід, оперативність і гарантії. Монтаж і експлуатація захисних технологій має на меті поетапне виконання робіт:

  • обстеження об’єкта;
  • складання плану проекту, кошторису;
  • розробка індивідуальних технічних рішень;
  • установка комплексу;
  • запуск і налагодження;
  • технічне обслуговування.

Якісний монтаж ґрунтується на виконанні правильних розрахунків кількості, виду та місця розташування датчиків, вибір і установки приймально-контрольного приладу.

Реалізацію проектів рекомендується довірити професіоналам в області оснащення систем безпеки.

Наші фахівці з багаторічним досвідом допоможуть спроектувати надійну систему, скомпонувавши різні види обладнання і підібравши оптимальні варіанти розміщення. Вартість установки охоронної сигналізації залежить від варіацій комбінування технологій, рівня складності проекту.

Монтаж системи в квартирі найбільш простий, проект не передбачає великих фінансових вкладень. У приватному будинку застосовується більш складне обладнання, з огляду на поверховість будівлі і охорону території. Найбільш коштовними вважаються проекти для захисту офісів, промислових об’єктів, які поєднують кілька видів оснащення.

Регулярне сервісне обслуговування забезпечить безперебійне функціонування охоронної сигналізації. Профілактичні заходи попередять вихід з ладу окремих елементів, або комплексу в цілому.