Технічні системи захисту від злому і несанкціонованого проникнення на об’єкт представляють собою складні комбінації механічного, електронного та біометричного устаткування. Навіть незначні збої здатні привести до порушень функціонування цілої системи.

Обслуговування охоронної сигналізації націлене запобігти несправності для надійної та безперебійної роботи комплексу.

Базовий комплекс послуг

Технічне обслуговування охоронної сигналізації включає:

 • визначення працездатності і технічного стан обладнання;
 • профілактичні роботи;
 • ремонт комплектуючих деталей.

Фахівці компанії виконають профілактичне тестування окремих приладів оснащення і функціонування системи в цілому. Також при необхідності виконується чистка механізмів від забрудненості. Удосконалення програмного забезпечення вимагає регулярного поновлення для максимальної продуктивності ліній безпеки.

Послуги з ремонту мають на увазі лагодження технічних засобів, або повну заміну застарілих елементів. Особлива увага приділяється механізмам кріплень, пристроїв оповіщення, автономним блокам харчування і кабельних лініях. Вивчення та аналіз стану виконується в строгому порядку.

Види планових робіт

Періодичність профілактичних дій залежить від конфігурації, кількості та виду модулів, модифікації оснащення. Укладення договору з технічного забезпечення дозволить своєчасно проводити сервісні заходи для підтримки працездатності кожної деталі.

Сервісний регламент включає:
 • оперативний виїзд фахівців на об’єкт;
 • зовнішній огляд на предмет наявності механічних пошкоджень;
 • виявлення порушень цілісності шлейфів, покриттів приладів;
 • діагностика індикаторів, джерел живлення;
 • перевірка системи в різних режимах (черговий, увагу, тривога, самоохорони);
 • аналіз частоти сигналу передачі на лінію, прийом на пункт контролю;
 • усунення виявлених несправностей.

На завершальному етапі фахівці компанії заповнюють звітну документацію, вказуючи стан обладнання, види проведених робіт. Користувач отримує повний інструктаж і рекомендації правильної експлуатації технологічного оснащення.

Результативність сервісних заходів

Устаткування охоронної сигналізації при наявності збоїв і несправностей вимагає проведення позапланових відновлювальних робіт. Оперативне усунення неполадок дозволить уникнути порушень, помилкових тривог в процесі використання.

Комплексний підхід забезпечить:

 1. Стійкий і надійний процес функціонування.
 2. Моніторинг ступеня придатності елементів і необхідність проведення заміни.
 3. Попередження збоїв (виявлення і усунення дефектів конфігурації).
 4. Своєчасна ліквідація несприятливого зовнішнього впливу (забруднення, механічні пошкодження, кліматичні впливу).
 5. Збір і аналіз даних для удосконалення і модифікації технологій безпеки.

Вартість обслуговування охоронної сигналізації значно дешевше при виконанні систематичної профілактики (чистка, зміцнення, мастило) і заміни елементів з обмеженим терміном експлуатації. Своєчасність дій допоможе скоротити витрати на ремонт. Якісна налагодження всіх складових деталей системи додатково підвищить надійність і ефективність обладнання.