Застосування сучасних технологій для збереження житлових і промислових об’єктів, є одним з основних напрямків якісношо і надійного захисту від несанкціонованого проникнення. Охоронна сигналізація відрізняється доступністю для споживача, дозволяючи попередити вторгнення і грабіж.

Види захисних комплексів

Устаткування представлено в різних варіантах, надаючи можливість придбати готовий комплект, або підібрати складові елементи пристрою в залежності від індивідуальних особливостей будови, території. Оптимальний вибір повинен враховувати специфіку установки, подальшої експлуатації тощо.

Типи охоронної сигналізації для будинку:

 • автономна;
 • пультовая;
 • gsm.

Автономна версія захисту полягає в подачі сигналу високої потужності. Система автоматично контролює об’єкт. В офісах, промислових підприємствах звуковий, або світлозвуковой ефект сповіщає персонал служби безпеки. Установка в місцях без контролю спеціалізованих підрозділів виконує відлякуючу функцію, створюючи психологічний бар’єр для зловмисників.

Пультове оснащення має на увазі підключення оповіщення до центрального пункту. У разі проникнення передається повідомлення тривоги. Група швидкого реагування оперативно виїжджає на місце події. Відсутність власника майна не впливає на відповідальність обслуговуючої організації за збереження майна.

GSM технології

Новим і перспективним проектом є охоронна сигналізація gsm. Якісні характеристики системи підтверджують перевагу вибору. Устаткування дозволяє комбінувати включення сирени тривоги та оповіщення у вигляді дзвінка, або повідомлення на мобільний телефон.

Установка бездротових схем різного ступеня складності застосовується для блокування злому, грабежу житлових і промислових об’єктів, з огляду на особливості будови, прилеглої території. Розрізняють провідні та безпровідні типи оснащення. Варіант проекту підбирається індивідуально.

Провідні системи безпеки оптимально встановлювати на етапі ремонтно-будівельних робіт, маскуючи лінії передач. Перевагою технології виступає надійність, великий радіус дії, доступність. Управління бездротовими варіантами проводиться за допомогою електроприладів. Вивчивши широкий модельний ряд, можна підібрати вироби з опціями додаткової комплектації.

Основні переваги

Принцип дії комплексу полягає в монтажі датчиків, які передають сигнал по встановленому напрямку. Загальнодоступність, простота експлуатації в поєднанні з оптимальним набором функцій, створюють надійний бар’єр від проникнення зловмисників і розкрадання майна.

Якісні характеристики:

 1. Надійність. Сигнал передається в зашифрованій формі, забезпечуючи конфіденційність отриманих даних.
 2. Додаткові опції. Поєднання з опціями «розумного будинку» (включення авто поливу, опалення, клімат контролю).
 3. Можливість інтеграції. Дозволяє доповнити схеми пожежної безпеки, життєзабезпечення.
 4. Велика зона дії. Обмеження зони покриття можна вирішити за допомогою спеціального підсилювача.
 5. Функція імпульсної роботи. Налаштування надають можливість перевести пристрій в економний режим (періодичний, або циклічний).
 6. Неможливість виведення обладнання з ладу. В екстреному режимі проводиться інформування про спроби глушити, відключити, або викрасти датчик, попереджаючи злодіяння.
 7. Схема оповіщення. Використання мобільних, або міських телефонних ліній для передачі повідомлень. Можливе підключення до десяти номерів, включаючи служби спеціального призначення (МНС, СБ).
 8. Простота налаштувань. Зручний інтерфейс, що не вимагає спеціальних знань при експлуатації комплексу.
 9. Доступна вартість. Широкий асортимент.

Ціна охоронної сигналізації залежить від ступеня складності оснащення, вибору моделей конструкцій, особливостей проведення монтажних робіт. Технологічні пристрої, монтаж, регулярне обслуговування проектів безпеки, здатне забезпечити надійне функціонування і захист.