Ефективним заходом профілактики від загорянь житлових і промислових об’єктів виступає якісна вогнезахисна обробка конструкцій. Використання принципів пожежної безпеки на етапах будівництва, або введення конструкції в експлуатацію, збереже життя людей і захистить від матеріальних втрат.

Якісні характеристики

Кваліфіковані співробітники компанії мають багатий досвід в сфері технологій захисту від вогню. Обробка поверхонь спеціальними складами забезпечує:
  1. Запобігання розповсюдженню вогнища загоряння.
  2. Збереження обладнання, комунікаційних мереж, кабельних ліній, дерев’яних і металоконструкцій.
  3. Підвищення стійкості основи будови, захист від руйнувань.
  4. Зниження ймовірності інтоксикації димом.

Протипожежна просочення конструкцій включає загальний порядок виконання робіт. Спочатку визначається категорія необхідного захисту. Ступінь вогнестійкості строго регламентується нормативами проекту. Далі проводиться розрахунок площі поверхонь на підставі плану будови, або безпосередньо на об’єкті.

Особливості захисту

Вибір спеціалізованого складу для нанесення підбирається відповідно до індивідуальних вимог і необхідними характеристиками, що підходить цінової категорії. Враховуються також особливі умови виконання:

  • температурний режим на об’єкті;
  • атмосферні дії;
  • необхідність висотних робіт;
  • важкодоступність поверхонь;
  • оперативність (стислі терміни).

Особлива увага приділяється методам і технології застосування захисного засобу для досягнення максимальної якості покриття. З метою зниження пожежної небезпеки може здійснюватися просочення, нанесення й облицювання конструкції. Розрізняють декілька категорій: поверхневу, глибоку і хімічну вогнезахист.

Завдяки технологічності складів досягається економну витрату і скорочується час обробки. Якісна вогнезахист при виникненні вогнища загоряння захистить від інтенсивного поширення полум’я, руйнування несучих деталей будови під впливом високих температур. Також слід враховувати збільшення часу для евакуації людей, і можливість знизити витрати на реставраційні роботи.

Головні аспекти

Вогнезахисна обробка будівель проводиться після ретельного вивчення особливостей будови, узгодження проекту з замовником, інстанціями контролю. Проектування дозволяє створити повноцінний комплекс захисту об’єкта від загоряння будь-якого ступеня складності.

Фахівці компанії проконсультують по будь-яких питань пожежної безпеки. Нададуть підтримку у виборі сертифікованих складів і оптимальної методики нанесення хімічних речовин. Всі види робіт здійснюються виключно за ліцензією МНС, в суворій відповідності з діючими нормами і вимогами щодо забезпечення пожежної безпеки об’єктів.

Вогнезахисна обробка під ключ охоплює повний спектр послуг. Застосовувані засоби відрізняються високою якістю, екологічністю і безпекою для здоров’я людей. Комплексний підхід дозволяє досягти кращого результату, заощадивши час і кошти.

Демократична цінова політика досягається завдяки відсутності націнок посередників і дилерів на надані вогнезахисні склади, гарантійне і післягарантійне обслуговування об’єктів, що включає постійний моніторинг стану захисного покриття і систем.