Компанія БК ЖИТЛОКОМБУДСЕРВІС, ТОВ спеціалізується на комплексних системах охоронної та пожежної безпеки.

Працюємо з власними бригадами, обладнанням та витратними матеріалами

Так ви отримуєте розширену гарантію.

Відповідаємо за результат – майстри пройшли профільне навчання, всі компоненти сертифіковані по ГОСТ.

Ми не впевнені в незнайомій бригаді, неперевіреній техніці і матеріалах, тому не беремо такі проекти. Допомагаємо підібрати систему безпеки з урахуванням бюджету, підкажемо – як знизити вартість на 30-40% і не економити на якості.

Звітуємо по реально виконаним роботам. Дотримуємося закону і не надаємо «просто документи для перевірки».

Маємо ліцензію МНС і допуск СРО для роботи з системами безпеки.

Пожежна безпека під ключ.

Маємо дозвіл на ліцензовані роботи. Компанії без ліцензії не мають права встановлювати пожежну сигналізацію і оповіщення, розраховувати ризики, виготовляти фотолюмінісцентні плани евакуації.

Гарантуємо успішну перевірку.

Пожежний інспектор завжди запитує ліцензію МНС і свідоцтво допуску СРО компанії, яа розробляла проект системи пожежної сигналізації.

Для організації пожежної безпеки

У наш час є дуже актуальними питання, пов’язані з системами пожежної безпеки. Ніхто не хоче, щоб все накопичене майно постраждало в результати надзвичайної події. Щоб уникнути цього, вам необхідно вжити цілий ряд заходів, які убезпечать вас, і ваш будинок. Не забувайте, що краще за все встановити якісні та надійні системи і звернутися в кваліфіковану компанію. В іншому випадку, ви  ризикуєте, адже від цього залежить ваше життя і цілісність ваших речей. Наша компанія не один рік пропонує подібні послуги подібного. За весь час роботи, ми напрацювали чудову репутацію, а також маємо велику кількість позитивних відгуків від наших клієнтів. Завдяки нам було попереджено безліч пожеж, що могло спричинити за собою повне знищення майна наших клієнтів, а також призвело б до загибелі людей.